Over ons

OVER ONS


In december 2015 heeft een groep enthousiaste vrijwilligers van het Bosvolkkamp en de Bosvolk woensdag Stichting Bosvolk opgericht.


De stichting stelt zicht ten doel:


- Het jaarlijks organiseren van een vakantiekamp voor kinderen van 6 t/m 12 jaar en jongeren uit de 1e, 2e en 3e klas van het middelbaar onderwijs.

- Het bieden van een zinvolle vrijetijdsbesteding voor vrijwilligers.

- Het ontplooien van kinderactiviteiten.

- Het vergroten van het sociaal kapitaal van zowel deelnemers als vrijwilligers.

- Het bijdragen aan competentie- ontwikkeling voor zowel deelnemers als vrijwilligers.


De kampen van Stichting Bosvolk draaien op de hiervoor betaalde inschrijfgelden. Daarnaast kunnen wij aanspraak maken op een aantal lokale fondsen.
















CONTACT


Algemeen Bosvolkkamp

Tel. nr.: 06-83341234

info@bosvolk.nl

Algemeen Zippkamp

zipp@bosvolk.nl


BESTUUR


Voorzitter/website beheer

Lotte Koning - lotte@bosvolk.nl

Secretaris

Wijnand Visser - wijnand@bosvolk.nl

Penningmeester (tijdelijk waargenomen door Julia Vlasbloem)

Ben Kool - ben@bosvolk.nl

Activiteiten

Leen Slegt - leen@bosvolk.nl

Vrijwilligers

José Hermanides - jose@bosvolk.nl

Beleid

Nikki van Joolingen - nikki@bosvolk.nl

Chef keuken

Marc van Niele - marc@bosvolk.nl


Alle leiding heeft een bijnaam. Deze ontvangen zij als ze voor het eerste keer dat zij op Bosvolkkamp meegaan.


Kampleiding 2019 van boven naar onder, van links naar rechts:

Vergane Glorie, Thor, Wentelteefje, Leidse Onderwijs Instellingen, Ome Blubber en Groot

Lekkerbekkie, Rooie Oortjes, Jodelahiti, Braakhekke, De Een, Wokkel, Belieber en Huilie Huilie

Ezeltje Strekje, Big Mac, Minion, De Ander en Zeiksnor

Sponsbob, 15 tintjes grijs, Geitenwollensok, Gonzo, Rauwdouwer, Je Nun en Hare Majesteit


STICHTING BOSVOLK

Stichting Bosvolk uit Edam organiseert elk jaar het Bosvolkkamp, dit is een kamp voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar. 

Daarnaast wordt sinds 2017 ook ZIPPkamp georganiseerd voor de jeugd uit de 1e, 2e en 3e klas van het middelbaar onderwijs.

 

Meer lezen over wie wij zijn? Klik dan hier.

 

STICHTING BOSVOLK

Edam

Tel. nr.: 06-83341234

Email: info@bosvolk.nl

info@bosvolk.nl

 

KvK: 65252810

Rekeningnummer: NL97 RABO 0131 3427 11

 

Wil je vrienden van Bosvolk worden? Klik dan hier.